Frihet Glede - Hva venter du på?

Velkommen til The Bright Path Norway – den norske avdelingen for Ishayaenes Ascension


The Bright Path passer for alle som vil ha noe mer ut av livet.

Vi underviser Ascension, en enkel meditasjonsteknikk som leder deg på din vei til frihet.

Du har sikkert opplevd å være lykkelig? En tilstand der du er tilfreds og rolig? Kanskje var du glad helt uten grunn? Alle kan oppleve dette, men opplevelsen forsvinner gjerne like plutselig som den kom.

Ascension er mekaniske teknikker som tar deg tilbake til din naturlige tilstand – en opplevelse hvor du er tilfreds, rolig og uten bekymringer.

NB! Det er nå lagt opp til møter i Oslo på Mandag, Tirsdag, Torsdag og Lørdag. I tillegg er det Onsdagsmøter i Bærum den første Onsdagen i måneden. Se i boksen til høyre for mer info om de enkelte møtene.


Klikk her for kontakt-informasjon 

 
Future courses

Kick Start your Consciousness

Date: Thursday, 04 September, 2014 - 19:00 to Thursday, 25 September, 2014 - 21:30
Location: Oslo

Ascension meditasjon – Innføringskurs i Asker 26 – 28 september

Date: Friday, 26 September, 2014 - 00:00 to Sunday, 28 September, 2014 - 00:00
Location: Asker

Innføringskurs i Stavanger

Date: Friday, 26 September, 2014 - 18:00 to Sunday, 28 September, 2014 - 16:00
Location: Stavanger

INNFØRINGSKURS I ASCENSION MEDITASJON

Date: Friday, 03 October, 2014 - 19:00 to Sunday, 05 October, 2014 - 00:00
Location: Kristiansand

Innføringskurs i Trondheim

Date: Friday, 03 October, 2014 - 19:00 to Sunday, 05 October, 2014 - 17:00
Location: Trondheim

Advanced weekend with Narain

Date: Friday, 17 October, 2014 - 19:00 to Sunday, 19 October, 2014 - 16:00
Location: Oslo

Innføringskurs i Oslo

Date: Friday, 24 October, 2014 - 19:00 to Sunday, 26 October, 2014 - 17:00
Location: Oslo

In English: First Sphere Course in Drammen/Hurum.

Date: Friday, 31 October, 2014 - 19:00 to Sunday, 02 November, 2014 - 17:00
Location: Drammen/Hurum

Ascension meditasjon – Innføringskurs i Bærum 28 – 30 november

Date: Friday, 28 November, 2014 - 00:00 to Sunday, 30 November, 2014 - 00:00
Location: Bærum

Innføringskurs i Oslo

Date: Friday, 12 December, 2014 - 19:00 to Sunday, 14 December, 2014 - 17:00
Location: Oslo