Frihet og glede - hva venter du på?

Velkommen til The Bright Path Norway – den norske avdelingen for Ishayaenes Ascension meditasjon


The Bright Path passer for alle som vil ha noe mer ut av livet.

Vi underviser Ascension, en enkel meditasjonsteknikk som leder deg din vei til frihet.

Du har sikkert opplevd å være lykkelig? En tilstand der du er tilfreds og rolig? Kanskje var du glad helt uten grunn? Alle kan oppleve dette, men opplevelsen forsvinner gjerne like plutselig som den kom.

Ascension er mekaniske teknikker som tar deg tilbake til din naturlige tilstand – en opplevelse hvor du er tilfreds, rolig og uten bekymringer.
 

Vi har regelmessig kurs rundt omkring i landet.  Oversikt over kurs som er satt opp finner du under.

 

Vi har også regelmessige møter  ulike steder for deg som har lært å ascendere. disse møtene kan du ascendere sammen med andre, dele opplevelsene dine og stille spørsmål. Å delta møter er en fin måte til å holde praksisen levende. Se oversikten over møter i høyre kolonne.

 

Vi vil også nevne at vi i 2016 har en egen Ishaya festival!  Følg med her for program, oppdateringer og påmedlinger til festivalen:

 


Du kan også følge The Bright Path Norge sin offisielle side  Facebook.


Klikk her for kontakt-informasjon til norsk ascension-lærere

 
Future courses

Innføringskurs Ascension i Oslo

Date: Friday, 05 May, 2017 - 18:00 to Sunday, 07 May, 2017 - 17:00
Location: Oslo

Innføringskurs i Trondheim

Date: Friday, 05 May, 2017 - 18:00 to Sunday, 07 May, 2017 - 17:00
Location: Trondheim

INNFØRINGSKURS I BÆRUM

Date: Friday, 12 May, 2017 - 19:00 to Sunday, 14 May, 2017 - 16:00
Location: HØVIK

Innføringskurs i Hurum

Date: Friday, 12 May, 2017 - 19:00 to Sunday, 14 May, 2017 - 17:00
Location: Hurum

Innføringskurs Ascension i Oslo

Date: Friday, 26 May, 2017 - 18:00 to Sunday, 28 May, 2017 - 17:00
Location: Oslo

Innføringskurs Ascension i Sandvika

Date: Friday, 26 May, 2017 - 19:00 to Sunday, 28 May, 2017 - 16:00
Location: Sandvika

An Introduction to Sanskrit and the Vedas

Date: Saturday, 27 May, 2017 - 10:00 to Sunday, 28 May, 2017 - 17:00
Location: Oslo

Innføringskurs i Oslo

Date: Friday, 30 June, 2017 - 19:00 to Sunday, 02 July, 2017 - 17:00
Location: Oslo

Wake up to now! - videregående helg med Satta og Hiranya

Date: Saturday, 29 July, 2017 - 10:00 to Sunday, 30 July, 2017 - 17:00
Location: Oslo

Ascension retreat i Oslofjorden

Date: Thursday, 31 August, 2017 - 17:00 to Sunday, 03 September, 2017 - 17:00
Location: Asker