Frihet Glede - Hva venter du på?

Velkommen til The Bright Path Norway – den norske avdelingen for Ishayaenes Ascension


The Bright Path passer for alle som vil ha noe mer ut av livet.

Vi underviser Ascension, en enkel meditasjonsteknikk som leder deg din vei til frihet.

Du har sikkert opplevd å være lykkelig? En tilstand der du er tilfreds og rolig? Kanskje var du glad helt uten grunn? Alle kan oppleve dette, men opplevelsen forsvinner gjerne like plutselig som den kom.

Ascension er mekaniske teknikker som tar deg tilbake til din naturlige tilstand – en opplevelse hvor du er tilfreds, rolig og uten bekymringer.

NB! Det er lagt opp til møter i Oslo Mandager og den første Søndagen i måneden. I tillegg er det Onsdagsmøter i Bærum den første Onsdagen i måneden. Se i boksen til høyre for mer info om de enkelte møtene.


Klikk her for kontakt-informasjon 

 
Future courses

INNFØRINGSKURS I BÆRUM

Date: Friday, 04 September, 2015 - 19:00 to Sunday, 06 September, 2015 - 16:00
Location: Bærum

Innføringskurs i Oslo, September

Date: Friday, 04 September, 2015 - 19:00 to Sunday, 06 September, 2015 - 17:00
Location: Oslo

Innføringskurs i Tromsø

Date: Friday, 11 September, 2015 - 19:00 to Sunday, 13 September, 2015 - 16:00
Location: Tromsø

INNFØRINGSKURS I OSLO

Date: Friday, 11 September, 2015 - 19:00 to Sunday, 13 September, 2015 - 17:00
Location: Oslo

INNFØRINGSKURS I FREDRIKSTAD

Date: Friday, 11 September, 2015 - 19:00 to Sunday, 13 September, 2015 - 16:00
Location: Fredrikstad

INNFØRINGSKURS I SKAGEN (Danmark)

Date: Friday, 18 September, 2015 - 19:00 to Sunday, 20 September, 2015 - 16:00
Location: SKAGEN

Innføringskurs i Arendal

Date: Friday, 09 October, 2015 - 00:00 to Sunday, 11 October, 2015 - 00:00
Location: Løddesøl

Innføringskurs i Arendal

Date: Friday, 09 October, 2015 - 00:00 to Sunday, 11 October, 2015 - 00:00
Location: Løddesøl

En dag med Maharishi

Date: Saturday, 24 October, 2015 - 10:00 to Saturday, 24 October, 2015 - 16:00
Location: OSLO

Innføringskurs i Stavanger

Date: Friday, 13 November, 2015 - 19:00 to Sunday, 15 November, 2015 - 15:00
Location: Stavanger

Innføringskurs i Oslo

Date: Friday, 15 January, 2016 - 19:00 to Sunday, 17 January, 2016 - 17:00
Location: Oslo

INNFØRINGSKURS I OSLO

Date: Friday, 26 February, 2016 - 19:00 to Sunday, 28 February, 2016 - 17:00
Location: Oslo